B&Z Proenergy sc

Dla klientów indywidualnych

własna przydomowa elektrownia słoneczna

Zużycie energii elektrycznej w gospodarstwach domowych zwiększa się z roku na rok ze względu na wciąż przybywające nowe urządzenia elektroniczne, które z jednej strony ułatwiają nam codzienne czynności, ale z drugiej generują wyższe koszty, co łatwo można zaobserwować na rachunkach za energię elektryczną.

Niezależność energetyczna

Inwestycja w instalację fotowoltaiczną stanowi bardzo dobre rozwiązanie problemu wciąż rosnących kosztów energii, dodatkowo zapewniając niezależność energetyczną. 

Doradztwo

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę na każdym kroku współpracy, rozpoczynając ją od analizy potrzeb Klienta poprzez przygotowanie projektu instalacji po efekt końcowy, którą jest usługa montażu wraz z serwisem i obsługą pogwarancyjną. W imieniu Klienta dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności związanych ze zgłoszeniem instalacji fotowoltaicznej we właściwych instytucjach (np. w zakładach energetycznych).

Finansowanie

Inwestorzy w przydomowe elektrownie słoneczne mają możliwość skorzystania z programów dofinansowania zakupu instalacji w programie rządowym "Mój prąd", skorzystanie z ulgi podatkowej lub systemu ratalnego. Na życzenie Klienta dodatkowo monitorujemy programy dofinansowań RPO, WFOŚ oraz przygotowujemy dokumentację do wniosków mających na celu pozyskanie dotacji.

Więcej o finansowaniu inwestycji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych w zakładce Finansowanie i kredyty

KALKULATOR OSZCZĘDNOŚCI KOSZTÓW ENERGII

Przejdź do góry strony