B&Z Proenergy sc

O firmie

Kim jesteśmy?

Firma B&Z PROENERGY s.c. zajmuje się Odnawialnymi Źródłami Energii. Działamy od 2014 r., doświadczenie zdobyliśmy w Firmie Solar ROOF. Dzięki nabytemu doświadczeniu teoretycznemu i praktycznemu w niemieckiej firmy Solar ROOF, zaczęliśmy wykonywać pierwsze instalacje fotowoltaiczne w Polsce i w Niemczech.

Specjalizujemy się w doradztwie, projektowaniu oraz budowie instalacji fotowoltaicznych.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę na każdym kroku współpracy, rozpoczynając ją od analizy potrzeb klienta poprzez przygotowanie projektu instalacji po efekt końcowy, którą jest usługa montażu wraz z serwisem i obsługą pogwarancyjną.

*Częścią naszej oferty jest między innymi fotowoltaika dla mieszkańców Tczewa.

W imieniu klienta dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności związanych ze zgłoszeniem instalacji fotowoltaicznej we właściwych instytucjach (np. w zakładach energetycznych). Oferujemy finansowanie inwestycji na dogodnych warunkach w porozumieniu z renomowanymi instytucjami finansowymi, takimi jak Bank Ochrony Środowiska, PKO BP, Credit Agricole, które są nisko oprocentowane z przeznaczeniem na fotowoltaikę, w wysokości około 4% w skali roku. Pomagamy w przygotowywaniu wniosków do instytucji zewnętrznych w celu pozyskania środków na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych. .

Na życzenie klienta dodatkowo monitorujemy programy dofinansowań RPO, WFOŚ oraz przygotowujemy dokumentację do wniosków mających na celu pozyskanie dotacji. Mamy 5 ekip montażowych. Wykonaliśmy blisko 2000 instalacji. Instalujemy również farmy fotowoltaiczne. Zakupiliśmy specjalistyczny sprzęt w tym, kafar, który jest nieodzowny do montażu dużych instalacji.

W roku 2018 nasza Firma otrzymała wyróżnienie w kategorii Pomorski Pracodawca Roku. W 2019 Certyfikat w Ogólnopolskim Programie Firma Roku.

Naszą największą wartością są ludzie, dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu, zaangażowaniu i prawdziwej pasji w realizacji odnawialnych źródeł energii.

Na panele fotowoltaiczne w zależności od rodzaju dajemy od 12 do 15 lat gwarancji na wady ukryte. Od 25 do 30 lat gwarancji na wydajność, że po tym okresie nie spadnie poniżej 80%, na Inwertery dajemy 10 lat gwarancji. Na systemy montażowe 10 lat gwarancji i 3 lata rękojmi. Trzeba tu podkreślić że dajemy najdłuższe gwarancje oferowane na rynku. Świadczymy również usługi na serwis pogwarancyjny.

B&Z Proenergy gwarantuje:

  • darmowe konsultacje, profesjonalny projekt, kompletną instalację wraz z jej uruchomieniem i opiekę nad inwestycją.
  • bezpieczne instalacje na warunki atmosferyczne i bezinwazyjne sposoby montażu.
  • gwarantujemy także pełny monitoring i kontrolę.

Odnawialne źródła energii – Gdańsk i inne lokalizacje

Inwestycja w odnawialne źródła energii, np. w Gdańsku, przynosi wiele korzyści, zarówno dla domowych użytkowników, jak i dla przedsiębiorstw. Przede wszystkim pozwala na znaczne obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej. W przypadku domów jednorodzinnych oszczędności mogą sięgać nawet kilkudziesięciu procent, a w przypadku firm – nawet kilkuset procent, w zależności od specyfiki działalności.

Kolejną zaletą jest ekologiczny charakter tej technologii. Energia słoneczna jest odnawialnym źródłem energii, które nie powoduje emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Dzięki temu inwestując w fotowoltaikę, przyczyniamy się do ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Systemy fotowoltaiczne zaliczane do odnawialnych źródeł energii są również stosunkowo proste w montażu i obsłudze. Warto jednak zwrócić uwagę na to, aby wybrać sprawdzoną firmę zajmującą się ich instalacją, taką jak nasza firm, obsługująca klientów m.in. z Gdańska. Dzięki temu można mieć pewność, że system zostanie prawidłowo zamontowany i będzie działał bezawaryjnie przez wiele lat.

 

Realizacje Kontakt

Przejdź do góry strony